Archiv der Kategorie: Termini

Децембар 2021

04.12. субота 08.00 ч. Литургија – ВАВЕДЕЊЕ – Исповест и причешће
04.12. субота 10.00 ч. Изобразитељна – ВАВЕДЕЊЕ – Исповест и причешће
04.12. субота 18.00 ч. Вечерње
05.12. недеља 08.00 ч. Литургија – Исповест и причешће
05.12. недеља 10.00 ч. Изобразитељна – Исповест и причешће
11.12. субота 09.30 ч. Литургија – Исповест и причешће
11.12. субота 18.00 ч. Вечерње
12.12. недеља 08.00 ч. Литургија – Исповест и причешће
12.12. недеља 10.00 ч. Изобразитељна – Исповест и причешће
18.12. субота 18.00 ч. Вечерње – резање славских колача и освећење жита за Никољдан
19.12. недеља 06.30 до 07.30 ч. Резање славских колача и освећење жита за Никољдан
19.12. недеља 08.00 ч. Литургија – Никољдан – Исповест и причешће
19.12. недеља 10.00 ч. Изобразитељна – Никољдан – Исповест и причешће
19.12. недеља 11.00 до 12.00 ч. Резање славских колача и освећење жита за Никољдан
25.12. субота 18.00 ч. Вечерње
26.12. недеља 08.00 ч. Литургија – Исповест и причешће
26.12. недеља 10.00 ч. Изобразитељна – Исповест и причешће

Новембар 2021

06.11. субота 08.00 ч. Литургија – Задушнице
06.11. субота 10.00 ч. Изобразитељна – Задушнице
06.11. субота 18.00 ч. Вечерње – Задушнице
07.11. недеља 08.00 ч. Литургија
07.11. недеља 10.00 ч. Изобразитељна
08.11. понедељак 09.30 ч. Литургија – Митровдан
13.11. субота 18.00 ч. Вечерње
14.11. недеља 08.00 ч. Литургија
14.11. недеља 10.00 ч. Изобразитељна
20.11. субота 18.00 ч. Вечерње – резање славских колача и освећење славског жита за Аранђеловдан
21.11. недеља 06.30 до 07.30 ч. Резање славских колача и освећење славског жита за Аранђеловдан
21.11. недеља 08.00 ч. Литургија – Аранђеловдан
21.11. недеља 10.00 ч. Изобразитељна – Аранђеловдан
21.11. недеља 11.00 до 12.00 ч. Резање славских колача и освећење славског жита за Аранђеловдан
22.11. понедељак 09.30 ч. Литургија – Свети Нектарије Егински
27.11. субота 18.00 ч. Вечерње
28.11. недеља 08.00 ч. Литургија
28.11. недеља 10.00 ч. Изобразитељна

Октобар 2021

02.10. субота 18.00 ч. Вечерње
03.10. недеља 08.00 ч. Литургија
03.10. недеља 10.00 ч. Изобразитељна
09.10. субота 08.00 ч. Литургија – ЗАДУШНИЦЕ
09.10. субота 10.00 ч. Изобразитељна – ЗАДУШНИЦЕ
09.10. субота 18.00 ч. Вечерње
10.10. недеља 08.00 ч. Литургија
10.10. недеља 10.00 ч. Изобразитељна
14.10. четвртак 09.30 ч. Литургија – Покров Пресвете Богородице
16.10. субота 18.00 ч. Вечерње
17.10. недеља 07.30 ч. Литургија
17.10. недеља 09.30 ч. Изобразитељна
23.10. субота 18.00 ч. Вечерње
24.10. недеља 08.00 ч. Литургија
24.10. недеља 10.00 ч. Изобразитељна
27.10. среда 08.00 ч. Литургија – Света Петка
27.10. среда 10.00 ч. Изобразитељна – Света Петка
30.10. субота 18.00 ч. Вечерње
31.10. недеља 08.00 ч. Литургија
31.10. недеља 10.00 ч. Изобразитељна