Archiv der Kategorie: Termini

Март 2022

05.03. субота 18.00 ч. Вечерње
06.03. недеља 08.00 ч. Литургија
06.03. недеља 10.00 ч. Изобразитељна
07.03. понедељак 00.00 ч. ПОЧЕТАК ПОСТА
12.03. субота 08.00 ч. Литургија – причешће
12.03. субота 09.30 ч. Изобразитељна – причешће
12.03. субота 10.30 ч. Изобразитељна – причешће
12.03. субота 18.00 ч. Вечерње
13.03. недеља 08.00 ч. Литургија – причешће
13.03. недеља 09.30 ч. Изобразитељна – причешће
13.03. недеља 10.30 ч. Изобразитељна – причешће
19.03. субота 09.30 ч. Литургија – причешће
19.03. субота 18.00 ч. Вечерње
20.03. недеља 08.00 ч. Литургија – причешће
20.03. недеља 09.30 ч. Изобразитељна – причешће
20.03. недеља 10.30 ч. Изобразитељна – причешће
26.03. субота 09.30 ч. Литургија – причешће
26.03. субота 18.00 ч. Вечерње
27.03. недеља 08.00 ч. Литургија – причешће
27.03. недеља 09.30 ч. Изобразитељна – причешће
27.03. недеља 10.30 ч. Изобразитељна – причешће

Фебруар 2022

05.02. субота 18.00 ч. Вечерње
06.02. недеља 08.00 ч. Литургија
06.02. недеља 10.00 ч. Изобразитељна
12.02. субота 09.30 ч. Литургија – Света Три Јерарха
12.02. субота 18.00 ч. Вечерње
13.02. недеља 08.00 ч. Литургија
13.02. недеља 10.00 ч. Изобразитељна
15.02. уторак 09.30 ч. Литургија – Сретење Господње
19.02. субота 18.00 ч. Вечерње
20.02. недеља 08.00 ч. Литургија
20.02. недеља 10.00 ч. Изобразитељна
26.02. субота 08.00 ч. Литургија – Задушнице
26.02. субота 10.00 ч. Изобразитељна – Задушнице
26.02. субота 18.00 ч. Вечерње – Задушнице
27.02. недеља 08.00 ч. Литургија
27.02. недеља 10.00 ч. Изобразитељна

Јануар 2022

01.01. субота 09.30 ч. Литургија – причешће
01.01. субота 18.00 ч. Вечерње
02.01. недеља 08.00 ч. Литургија – причешће
02.01. недеља 09.30 ч. Изобразитељна – причешће
02.01. недеља 10.30 ч. Изобразитељна – причешће
06.01. четвртак 08.00 ч. БАДЊИДАН – Литургија – причешће
06.01. четвртак 10.00 ч. БАДЊИДАН – Изобразитељна – причешће
06.01. четвртак 11.00 – 23.00 ч. Црква у Перлену је отворена ради узимања Бадњака и свећа
07.01. петак 07.00 ч. БОЖИЋ – Литургија – причешће
07.01. петак 09.00 ч. БОЖИЋ – Изобразитељна – причешће
08.01. субота 09.30 ч. Литургија – Сабор Пресвете Богородице
08.01. субота 18.00 ч. Вечерње
09.01. недеља 07.00 ч. Освећење славских колача и славског жита за Светог Стефана
09.01. недеља 08.00 ч. Литургија – Свети Стефан
09.01. недеља 10.00 ч. Изобразитељна – Свети Стефан
14.01. петак 08.30 ч. Освећење славских колача и славског жита за Св. Василије Велики
14.01. петак 09.30 ч. Литургија – Св. Василије Велики
15.01. субота 18.00 ч. Вечерње
16.01. недеља 08.00 ч. Литургија
16.01. недеља 10.00 ч. Изобразитељна
18.01. уторак 09.30 ч. Литургија – Крстовдан – Велико освећење воде
18.01. уторак 18.00 ч. Вечерње – Крстовдан – Велико освећење воде
19.01. среда 08.00 ч. Литургија – Богојављење Велико освећење воде
19.01. среда 10.00 ч. Изобразитељна – Богојављење Велико освећење воде
19.01. среда 18.00 ч. Вечерње – Богојављење Велико освећење воде освећење славских колача и славског жита за Јовањдан
20.01. четвртак 07.00 ч. Освећење славских колача и славског жита за Јовањдан
20.01. четвртак 09.30 ч. Литургија – Јовањдан
22.01. субота 18.00 ч. Вечерње
23.01. недеља 08.00 ч. Литургија
23.01. недеља 10.00 ч. Изобразитељна
27.01. четвртак 09.30 ч. Литургија – Свети Сава
29.01. субота 18.00 ч. Вечерње
30.01. недеља 08.00 ч. Литургија
30.01. недеља 10.00 ч. Изобразитељна